Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

Yaprak Porselen Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda sıkça yaprak porselen nasıl yapılır sorusu merak edilmektedir. Genellikle diş estetiği isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Adını sahip olduğu şekilden alır. İşlemin uygulanması oldukça kolaydır. Öncelikler dişler detaylı bir şekilde temizlenir. Ardından gerekliği ölçülere göre yapılan ürünlerin yapıştırılması gerçekleşir. Bu uygulamanın yapılabilmesi için diş yapısının uygun olması gerekir. Dişin şekli düzeltilerek uygun hale getirildikten sonra porselen uygulaması yapılır.Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

yaprak porselen eondentalYaprak Porselen Ücretleri

Diş uygulamaları genel olarak çok fazla maliyet gerektirir. Bunun sebebi ise kullanılacak malzemelerin pahalı olmasıdır. Bu yüzden talep edilen ücretlerde yüksektir. Ayrıca yaprak porselen ücretleri hakkında net bilgi vermekte mümkün değildir. Çünkü yapılacak işleme ve zamana göre değişiklik gösterir. Yani 6 ay önceki fiyat ile şimdi arasında büyük fark vardır. Aşağıda etkili olan unsurlar belirtilmiştir.

  • Diş yapısı
  • Malzemenin kalitesi
  • Uygulanacak teknik
  • Kullanılacak malzemenin miktarı

yaprak porselen eondentalDiş boyutlarının fiyatlarda etkisi diğerlerine oranla büyüktür. Çünkü boyutlar arttıkça kullanılacak malzeme miktarında da artış görülecektir. Ayrıca tekniği yapacak diş doktorunun tecrübesi de doğru orantılıdır. Pahalı olmasından daha çok kalite durumuna dikkat edilmelidir. Yoksa birçok sorunla karşılaşılacaktır. Bu sorunlarla karşılaşmamak için alanında uzman ekiplerin bulunduğu diş merkezleri ile iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Böylece sorun yaşanması durumunda sizinle ilgilenerek sorununuz kısa sürede halledilecektir.

Yaprak Porselen Uygulamasında Acı Hissedilir Mi?

Diş uygulamalarından biri olan yaprak porselen uygulamasında acı hissedilir mi haliyle en çok merak edilen sorudur. Fakat kesinlikle acı hissedilme durumu söz konusu değildir. Hatta işlem sırasında anestezi uygulanmaz. Bu yüzden hastaların korkuya kapılmaları için hiçbir sebep yoktur. Yapılan işlemlerin bitirilmesi ile birlikte çok güzel ve parlak dişlere sahip olacaksınız.

Yaprak Porselenin Kullanım Süresi

Doğru bir şekilde uygulandığı sürece kullanım süresi ömürlük olabilir. Dolayısıyla belli aralıklarla yapılmasına gerek yoktur. Bu nedenle maddi sıkıntıya yol açmaz. Fakat tercih edilen doktorun önemi büyüktür. Çünkü kötü işlemin kalıcı olmasını beklemek mümkün değildir. Bu yüzden hem estetik hem de sağlık açısından yaprak porselenin kullanım süresiçok avantajlıdır.Tedavi ile ilgili daha fazla detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin.

0224 453 00 99