Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

eondental.com internet sitesi, ziyaretçi ve kullanıcılarının paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı ilke olarak benimsemektedir.

 

İşbu “Gizlilik Politikası”; web sitesini kullanırken ne tür kullanıcı bilgilerinin alındığını, nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamak amacı ile oluşturulmuştur. Söz konusu bilgilerin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na ve 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ile ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem eondental.com tarafından yerine getirilmektedir.

eondental.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

İşbu Gizlilik Beyanı, eondental.com sitesinden link verilmiş başka siteler için geçerli değildir.

Ziyaretçi ve kullanıcılara ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

eondental.com web sitesini kullanırken doğrudan paylaştığınız ad, soyad, e-mail, telefon benzeri verilerle otomatik olarak sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda depolanmaktadır. Bu verilerin arasında görüntülediğiniz sayfalar, ziyaret süreleriniz gibi log bilgileri, Internet servis sağlayıcısının ismi, bazı durumlarda IP adresi, web gezgini yazılımının versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, eondental.com’ e yönlendiren web sitesi ile sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır. Duruma bağlı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlayabilmektedir. Ancak hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir. Web sitesi kullanılırken elde edilen bilgiler yasal süre boyunca saklanacaktır.

Siteye veri girilmesi halinde, eondental.com, bu bilgileri yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

Elde edilen kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca belirtilen amaçlar doğrultusunda, kullanıcı bilgi paylaşımlarının gerçekleşmesi, web sitesi üzerinden sunulan hizmetin iyileştirilmesi, sistem hatalarının tespit edilerek performans takibinin yapılması, veri sahibinin tercih istek ve beğenilerinin belirlenmesi ile eleştiri ve önerilerinin değerlendirilmesi, hizmetlerin hukuka ve mevzuata uygun gerçekleştirilmesi, bilgi ve işlem güvenliği sağlanması ve kötü amaçlı kullanımının önlenmesi, işlenen verilerin güncel ve doğru olmasının sağlanması amacıyla gerekli düzenlemelerin yapılması amaçlarıyla kullanılmaktadır.

eondental.com, bilgilerinizi güvenli biçimde saklamaktadır; söz konusu bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

eondental.com, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. eondental.com’un değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

0224 453 00 99