Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

EON DENTAL fikri konforun ön planda olduğu insanların korkmadan gelebildiği bir sağlık kurumu yaratmak amacıyla ortaya çıktı. Alışılagelen diş kliniği imajı kafalarda ürkütücü ve soğuk yerlerdir. Bunun farkında olarak mümkün olduğunca bir ev konforunda sıcak ve değerli hissedebileceğiniz bir klinik oluşturmak EON Dental’in kuruluş amacıdır.

Eon Dental bünyesinde sadece uzman diş hekimleri bulunmaktadır. Her doktor sadece kendi uzman olduğu alanda tedavi sağlamaktadır. Multidisipliner çalışma düzeni başarının anahtarıdır.

Güler yüzlü bir karşılamanın ardından güvenle tedavi olabilmek her hastanın hakkıdır. Bu güveni hissettirebilmek kurumumuzun temel çalışma prensibidir.

NEDEN EON DENTAL?

Sağlığınızı ve gülüşünüzü önemsiyoruz. Ağız ve diş sağlığınız hakkında bilgi edinip, tedavi çözümlerini anlamanıza yardımcı oluyor ve sizin için en iyi kararı birlikte veriyoruz.

Hacettepe Ekolü ile tedavi edilirsiniz. EON Dental’e tüm dünyada bilinen bir ekole ve Türkiye’nin en değerli diş tedavisi kültürüne sahip olan “Hacettepe Ekolü”‘nün uzman elleri ile tedavi edilirsiniz. Burada bilgi, kültür ve tecrübeyle buluşur. Uzman ellerde ayrıcalıklı bir tedavi EON Dental’de sizleri bekliyor.

0224 453 00 99