Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

Hollywood Smile

Hollywood starlarının gülüşü herkes tarafından imrenilen bir durumdur. Kime sorsak onların gülüşlerine sahip olmak ister. Fakat bunun Hollywood smile işlemleriyle imkânsız olmadığının altını çizebiliriz. Bu işlemle dudak, diş ve diş etleriniz birbiriyle uyumlu ve hoş hale getirilir. Güldüğünüz zaman hem doğal hem de çekici olmaya başlarsınız. Ülkemizde bu konuda uzmanlaşmış ve gülüşünüzü oldukça estetik hale getirebilecek diş hekimleri bulunmaktadır. Gülme konusunda sıkıntı yaşayanlar bu konuda profesyonel diş merkezlerinden destek alabilirler. Yapılacak olan muayene ile size istediğiniz diş seçenekleri sunulabilir.

Gülüşlerinizin bu denli mükemmel olabilmesi içinde diş ve diş etleri son derece önemlidir. Gülüş tasarımından ister kadın isterse de erkekler kolaylıkla faydalanabiliyor. Kısacası gülüşlerini daha etkileyici bir hale dönüştürmeyi amaçlayan herkes için uygun bir işlem olarak ön plana çıkıyor. Özgürce ve kendine güvenerek gülen kişilerin hayata bakışı da pozitif olacaktır.

Hollywood Smile İşlemi Nasıl Yapılır?

Gülüşlerini etkili kılmak isteyenler bu tedavi işlemlerine başvurma ihtiyacı duyuyor. Fakat bu tarz çalışmalar ile ilgili olarak merak edilenler olabiliyor. Onlardan biri de tedavi işleminin nasıl yapıldığı sorusudur. Hollywood smile işlemine henüz geçiş yapılmadan önce ilk olarak muayene edilir. Kişinin gülüş için nelere ihtiyaç duyduğu tespit edilir. Yapılan muayene incelemeleri sonrasında eksik diş, çürük ve diş eti rahatsızlıkları varsa bir planlama yapılır. Hastanın diş etlerinde simetrik bozukluklar varsa, diş eti temizliği yapılarak giderilmeye çalışılır.

Ağız içi eksik diş yapısına sahip olanlar içinde implant tedavisine başvurulur. İmplant tedavisi sonrasında eksik diş ortadan kalkar. Dişlerin daha hoş ve dikkat çekici şekilde görünmeye başlaması sağlanmış olur. Gülüş tasarım işlemleri yapılırken, herhangi bir sızı, acı hissine kapılmayacaksınız. Ağrısız bir şekilde yapılan etkili ve oldukça da başarılı diyebileceğimiz işlemlerden biridir.

Hollywood Smile İşlemleri Hangisidir?

Ağız yapısının daha güzel görünmesi için artık farklı tip tedavi yöntemleri ortaya çıkabiliyor. Ülkemizde gülüşleriyle ilgili sıkıntı çeken kişiler içinde artık Hollywood smile’nin başvurulan bir tedavi yöntemi olduğunu söylememiz gerekir. Fakat uygulanacak bu çalışmalarında beraberinde birden farklı işlemleri söz konusu olabiliyor. Buna göre ağız içi diş yapısı, eksikliği veya diş eti sorunlarına göre de uygulanacak işlemler farklılık gösterebiliyor. Gülüş tasarımına dair yapılacak olan işlemler şu şekildedir;

  • Porselen Vener Uygulama

Porselen vener uygulama, harika bir gülüşlere sahip olmak adına uygulanabilecek işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu işlemle diş yüzey kısmında çok az şekilde bir aşındırma çalışmaları yapılıyor. Dişlerin hemen ön bölümüne gelinerek porselen kaplama uygulamasına başvuruluyor. Uygulanan bu işlemle birlikte hem pürüzsüz hem de beyaz dişlere sahip olabiliyorsunuz.

  • Diş Beyazlatma İşlemi

Lekeli, sarı bir diş ne yazık ki estetik güzelliği etkileyecek olumsuz faktörlerin başında yer alır. Harika bir Hollywood Smile’nin açığa çıkması için mutlaka beyaz dişlere sahip olmanız gerekir. Bu yüzden sarımtırak renkte olan dişlerinize beyazlatma yapılır. Beyazlatma işleminin ardından dişlerin bakımına dikkat edilmesi ve dişleri sarartacak yiyecek ve içeceklerden kaçınılması uygun olacaktır. Böylece dişler uzun süre beyazlığını koruyacaktır.

  • İmplat Tedavi İşlemi

Hollywood Smile’de her bir hastaya implant tedavi uygulanma şartı yoktur. Bu tedaviye hastanın ihtiyaç duyması sonrasında başvurulacak olduğunu bilmelisiniz. Ağız içinde eksik dişler olduğu tespit edilirse o zaman implant tedavisi uygulanmak durumunda kalıyor. Eksik dişler giderilerek daha güzel gülüşler elde edebilmenize yardımcı olunuyor.

Hollywood Smile Fiyatları Ne Kadardır?

Son dönemde popüler işlemlerden biri haline gelen Hollywood Smile, ihtiyacı olan herkese uygulanabilen bir işlemdir. Üstelik hiçbir risk ve yan etki durumları yoktur. Bu nedendir ki isteyenler artık gönül rahatlığıyla yaptırabilme şansına sahip olur. Tabi ki bu hizmetlere başvuracak olanların güvenilir diş hekimlerinin kapısını çalmasında yarar vardır.

Hollywood smile ilgili olarak hastanın merak ettiği şeylerden biri fiyatları oluyor. Fakat fiyatlara dair net bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü işlemlere bağlı olarak fiyatlarda haliyle değişikliğe uğramak zorunda kalabiliyor. Özellikle hastaya implant tedavisi uygulanacaksa o zaman fiyatta daha fazla bir artış durumu yaşanabiliyor. Bütün tedavi aşamaları ve sonrasında ödenecek fiyat konusunda diş kliniğine başvurarak bilgi almanız ve süreci başlatmanız uygun olacaktır.

Diğer Tedavilerimiz için Tıklayınız

Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

0224 453 00 99