Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

Hollywood Smile Herkese Yapılabilir mi?

Mükemmel bir görünüm noktasında üst düzeyde bir performans ortaya koyabilen Hollywood Smile herkese yapılabilir mi? Bu tasarım ile kişinin dişi porselen kaplama yapılır ya da diş etlerindeki bozukluk, uyumsuzluk gibi sorunları ortadan kaldırmak İçin yapılmaktadır.

 

Hollywood Smile işlemi sonrası asıl amaç, tamamen sağlıklı ve inci gibi bembeyaz sıralı dişlere sahip olmak mümkündür. Hem ağız bakımlarınızın tamamlandığı hemde sonrasında diş yapınızın hekim tarafından estetiksel bir hale getirildiği işlemdir. Bu işlemleri her klinikte yaptırmak doğru olmaz.

 

Diş sağlığı ve yapısı ciddi hasar aldığında ameliyat ile düzenleme gerekebilir. Diş hekimi seçmeden önce çok dikkatli bir şekilde araştırma yapmalısınız. Yapılacak işlemler oldukça dikkat ve titizlik isteyen uygulamalar olduğu için tecrübesiz ya da rastgele bir klinikte bunları yaptırmanız sonucu ciddi diş problemleri yaşayabilirsiniz.

 

Günümüz koşullarında gülüş tasarımına yönelik olarak farklı teknik ve yöntemlerin devreye girdiklerini rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Özellikle estetik görünüm noktasında üst düzeyde bir performans ortaya koyabilen gülüş tasarımının sağlıklı bir diş yapısının oluşmasına da katkı sunduğu bilinmektedir. Elbette ki bu durum Hollywood Smile işlemi için de geçerliğini korumaktadır.

Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hollywood Smile Herkese Yapılabilir mi?

Hollywood Smile İşlemleri Nasıl Yapılır?

Dünyada ünlü isimlerin yaptırdığı ve son derece ilgi odağı olan ve adını da buradan alan diş bakım işlemlerinin birçok aşaması vardır. Hollywood Smile aşamaları;

  • Porselen Vener İşlemi
  • Diş Beyazlatma İşlemi
  • İmplant Tedavi İşlemi

 

Porselen vener tedavisi sayesinde; diş yüzeyiniz ufak bir miktar aşındırılarak, dişin hemen üstüne uygulanan yaprak porselen kaplama işlemidir. Sonrasında diş beyazlatma işlemi de yaptırabilirsiniz. Tamamen bembeyaz dişlere sahip olmak İçin diş beyazlatmak son derece önemlidir. Burada porselen vener işlemiyle birlikte diş beyazlatma işleminin de üst düzeyde bir kalitede yapılması şarttır. Ancak bu sayede Hollywood Smile görünümün iddialı bir şekilde ortaya çıkması da mümkün hale gelecektir.

 

İmplant tedavisinde; dişin estetik yapısını bozan diş kayıpları ya da diş kusurları düzeltilir. Bu sayede bu 3 işlem sonrası arzu ettiğiniz bu dişlere kavuşmanız mümkündür. Özellikle son zamanlarda implant uygulamasının çok daha başarılı bir şekilde uygulanıyor olması, beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Çünkü nitelikli implant uygulamaları aracılığıyla üst düzeyde bir gülüş tasarımının ortaya konulması da mümkün olmaktadır.

Tedavi süreci hakkında daha fazla bilgi için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hollywood Smile Yaş Sınırı Nedir?

 

Bu işlemi yaptırmak İçin muhakkak 18 yaşınızı tamamlamış olmalısınız. Ancak gerekli durumlarda doktor kontrolleri altında Hollywood Smile işlemi 18 yaş altına uygulanabilir. Diş hekiminizin vereceği karar doğrultusunda, yaş İçin herhangi bir sorun içerdiği zaman hekiminiz ikazda bulunacaktır.

 

Hollywood Smile Fiyatları Ne Kadardır?

 

Son derece uzmanlık ve titizlik isteyen bu işlem dünya çapında kullanılmaya başlanan bir uygulamadır. Her ne kadar ünlü yıldızlar ciddi paralardan bahsetselerdi, Hollywood Smile maliyetli ve bütçenize uygun yapan kliniklerde bulabilirsiniz.

0224 453 00 99