Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

Klinikler hastaların sağlıklı bir hayat geçirmesi için önemli sağlık kuruluşlarıdır. Diş eti ve sağlığının yanı sıra çene cerrahi hizmetleri de Bursa özel diş klinikleri tarafından yapılır. Klinik hizmetlerinden bazıları şunlardır: Diş kaplama, diş kanal tedavisi, diş beyazlatma, panaromik film, implant, endodonti. Ortodontik tedavi, endodonti, implantoloji, protetik diş tedavisi, dijital gülüş tasarımı… Ayrıca çocuklar için de özel bölümler bulunur; pedodonti (çocuk diş hekimliği).

Çocuklarınız için tedavi sürecinizi başlatırken çocuklara hizmet veren kuruluşları seçmeniz gerekir. Pedodonti adı altında yapılan çocuk diş tedavileri ileriki zamanlarda dişlerin daha sağlıklı olması ve daha az tedavi anlamına gelir. Bursa özel diş klinikleri arasından tercihte bulunurken, kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Bursa En İyi Özel Diş Klinikleri

Ağız ve diş sağlığı yaşam kalitesini yükselten aynı zamanda da estetik sağlayan önemli sağlık hizmetlerindendir. Ağızda çiğnenmeyen hiçbir şeyin sindirimi kolay olmaz. Sindirimin ilk şartı yeterince çiğnemektir. Sağlıklı dişleri her şeyin başlangıcı kabul etmek gerekir. Çene sorunları da sık karşılaşılan problemlerdir.

Bursa özel diş klinikleri çene yapısı bozukluklarını da düzeltir. Çene yapısı bozukluklarının tedavisi diş bozukluklarının da önüne geçer. Sağlıklı düzgün çeneye dişler daha düzenli sıralanarak oluşan estetik bozuklukların önüne geçer. Günümüz koşullarında Bursa en iyi diş klinikleri açısından iddialı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Bursa Diş Kliniklerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Diş tedavileri genellikle maliyetli işlerdir. Diş hekimi arayışındaysanız ödediğiniz maliyetin boşa gitmemesi istiyorsanız Türk diş hekimleri Birliği’ne danışabilirsiniz hekimler Birliği bulunduğunuz bölgedeki uzman diş hekimleri listesini size verecektir. Dişlerinizle alakalı ne yaptıracağınızı biliyorsanız alanında uzman diş hekimleri listesi yine hekimler Birliği tarafından size verilir.

Diş hekimliği konusunda uzmanlaşan Bursa özel diş klinikleri hastalarını memnun ederek sağlığına kavuşturur. Tedavinizi yaptıracağınız diş hekiminin uzman olup olmadığını anlamak için mesleki eğitim veya üyesi bulunduğum mesleki derneklerin olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz. Kendini geliştirmeye çalışan eğitim ve kongrelere katılan yeniliklere açık olan diş hekimleri alanında daha yetkin kişilerdir.Tedavilerimiz ile ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bursa’da Estetik Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarım stüdyosu bir diğer klinik servisidir. Bu servise gelen hastalar gülerken oluşan durumdan memnun değilse bir fotoğraf çekilir. Hasta, fotoğrafta gördüğü her ayrıntıyı dikkate alarak hekimle paylaşır ve beraber değerlendirme yaparlar. Hasta dişlerinde hangi bölgeden, hangi açıdan, hangi dişinden memnun değilse doktoruna bildirir. Hastaya uygun gülüş tasarlanarak harekete geçirir.

Bursa Özel Diş Klinikleri-eondental

Diş doktoru fobiniz ve ağrıya karşı dayanıklılığınız yoksa sedasyon ve genel anestezi hizmeti alabilirsiniz. Bu serviste hasta uyutularak tedavi gerçekleştirilir. Genellikle servis, fiziksel ve zihinsel engelli bireyler ile çocuklar içindir. Bursa özel diş klinikleri sedasyon servisi hizmeti almak sağlığınıza kavuşmak için size kolaylık sağlayacaktır. Engelli bireyler sedasyon servisi sayesinde sıkıntı yaşamadan kolaylıkla sağlığına kavuşma imkânı bulurlar.Hastalarımızın detavi süreci hakkında detaylı bilgi için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0224 453 00 99