Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa
Bursa Nilüfer Özel Diş Klinikleri

Diş kliniklerinin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Bu durum diş sağlığımızı korumamız için oldukça olumlu bir durum. Ancak insanlar hangi diş kliniklerini tercih edeceklerini bulmakta ciddi zorluk çekebiliyorlar.

Bursa Nilüfer ilçesinde diş kliniği dendiği anda ilk akla gelen adres olan bizler yeni dönemde de tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılıyoruz. Bursa Nilüfer özel diş polikliniği olarak en üst seviyede işlemlerden genel kontrollere kadar tüm diş tedavi talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman hekimler ve yüksek teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilen işlemler sonrasında sağlıklı bir diş yapısına ve gülüşe sahip olabilirsiniz.

Bursa Nilüfer İmplant İşlemleri İçin Hemen Randevunuzu Alın

İmplant işlemlerinin popülerliği hızlı bir şekilde artmış durumda. Dişlerini korumakta başarılı olamayan ve ağzında diş eksiği ortaya çıkan kişiler bu sebeple gülerken dahi çekince yaşıyorlar. Bu çekincelerin aşılabilmesi için implant işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekli.

Bursa Nilüfer diş kliniğimizin bünyesinde çalışan anestezi uzmanımız genel anestezi talepleri için testleri yaptıktan sonra onayı verirse işlemler genel anestezi ile sonlandırılır. Acı duymak bir kenara, işlemlerin nasıl yapıldığı konusunda hiçbir tecrübeye sahip olmadan implant işlemlerinin tamamlanmasını sağlayabiliyoruz. İmplant işlemleri için endişeleriniz varsa bunları bir kenara bırakma vaktiniz geldi.

Her Yaştan Hastaya Sağlık Hizmeti

Bizlerin Bursa Nilüfer diş kliniği dendiğinde ilk sırada gösterilmesinin birçok farklı sebebi bulunmakta. Her yaştan hastaya aynı kalitede hizmet sunma politikamız bu sebeplerin ilk sırasında yer almaktadır.

0224 453 00 99