Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

Diş hekimliğinde önemli bir konu da diş estetiğidir. Dişlerin temel bakımının yanı sıra estetik görünümü de önemlidir. Kişinin toplum içindeki statüsüne bile etki eden diş bozuklukları artık sorun olmaktan çıktı. Bursa estetik diş hekimi alanında işinin ehli uzmanlar bulmak mümkün. Günümüzde diş estetiği çok aşama kaydetti. Her geçen gün gelişen tedavi yöntemleri ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Diş estetiği sadece ortodonti tedavisi şeklinde uzun yıllar öncesinden beri yapılmaktaydı. Gelişen teknoloji ile ağız çene cerrahisi, gülüş tasarımı, diş beyazlatma işlemleri benzeri işlemler de yapılmaya başlanmıştır. Dünyada bu alandaki tüm gelişmeleri takip eden hekimler, hastalara en iyi hizmeti sağlamaktadır. Hafife alınmayacak bir konu olan diş estetiği ülkemizde en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bursa Estetik Ortodonti Tedavisi

Dişlerde oluşan çarpıklık, eğri damak yapısı, fazlalık dişler gibi sorunlar ortodonti (tel )tedavisine gereksinim duydurmaktadır. Bursa estetik diş hekimi muayenesi ile nasıl bir yol izleneceği, ortodonti tedavisinin şekli ve süreçleri belirlenir. İnvislign şeffaf plak tedavisi, görünmez diş teli(lingual) tedavisi ile istenen estetik görünüme kavuşmak hiçte zor değildir. Bursa estetik ortodonti tedavisi konusunda uluslararası kalite standartlarında bir hizmetin bulunduğu bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bursa’da Ağız Çene Cerrahisi

Güzel bir gülüş ve sağlıklı dişler için ağız ve çene cerrahisine ihtiyaç duyulabilir. Bursa estetik diş hekimi diş estetiği alanında oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Dişler, çene kemiği, ağız kasları ve dokular başarılı operasyonlar sonucu estetik bir görünüme kavuşmaktadır. Çene şeklindeki sorunların düzelebilmesi büyük bir estetik başarıdır. Sağlıklı bir ağız yapısı ve hoş görünen ifade ile insanlar daha mutlu görünmektedir.

Bursa’da Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılıyor?

Güzel bir gülüş her ortamda güçlü bir iletişim kanalıdır. İnsanlara en çok hitap eden davranış gülüştür. Güldüğünde estetik bir görünüm vermediğini düşünen birey, özgüven kaybı yaşamaktadır. İnsanlarla yüz yüze konuşurken, fotoğraf çekiminde, görüntülü görüşmelerde ağız ve diş yapısı önemlidir. Bursa estetik diş hekimi gülüş tasarımı estetiği konusunda oldukça başarılıdır. Dişlere neler yapılacağı, özel bir cihazla yapılan görüntüleme ile belirlenmektedir.

Bursa Estetik Diş Hekimi-eondental

Bilgisayar ortamında hastanın ne istediği, ağız yapısına en uygun diş şekli belirlenir. Oldukça doğal ve hoş bir görünüm kazanan gülüş tasarımı ile sağlıklı bir diş yapısı oluşturulurken, damaklarda problem varsa o problem de giderilir. Gülüşün güzelliğini etkileyen tüm unsurlar ortadan kaldırılır. Kişiye özgüvenli, sağlıklı ve dinamik bir gülüş tasarımı uygulanır.Tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi için hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Son teknoloji cihazlar ve alanında en iyi Bursa diş hekimi ayrıcalığıyla mükemmel işlere imza atılmaktadır. Tüm dünyada imkânı olan kişiler arasında popüler bir estetik operasyon olan gülüş estetiği en fazla tercih edilen uygulamalardandır. Bursa estetik diş hekimi hizmetleri konusunda detaylı bir araştırma yapmak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.Hastalarımızın tedavi süreçleri hakkında detaylı bilgi için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0224 453 00 99