Odunluk, Liman Cd. 17C, 16610 Nilüfer/Bursa

İl içinde sağlıklı koşullarda ve en deneyimli uzmanlarımız ile Bursa çene cerrahisi sorunları tedavi etmektedir. Çeşitli hastalıklar, yaralanmalar sonucu ortaya çıkan sorunlar çözümlenir. Çene bölgesinde olan dişlerin sürtünmesi ile ortaya çıkan aşınmaların çözümlenmesi için tıbbi işlemler yapılır.

Yiyecek ısırmada sorunlar, ağzın az açılması, çenenin kilitlenmesi ya da çenenin düşmesi gibi rahatsızlıkların giderilmesi yoluna gidilir. Çenede oluşan form bozuklukları konusunda hastalığın teşhisi ve hastalığın tedavisi gerçekleştirilir.

Yüksek ses ile nefes almak, horlamak, konuşmada çıkan sorunlar giderilir. Çene bölgesinde oluşan ya da doğuştan olan biçim bozuklukları düzeltilmesi işlemleri yapılır. Ağız ve çenede olan tümör ya da kistlerin teşhis ve tedavisi yapılır. Gerekirse cerrahi müdahale ile çıkartılır.

İmplant uygulamaları yapılarak gerçek dişin yerine kullanılacak kalıcı ve sabit dişler oluşturulmaktadır. Bölgede olan her türlü acı için başvurulabilir. Sebebi teşhis edilip tedavisi yapılır.

Çene Cerrahisini Kimler Yapar?

Gereken işlemler Bursa çene cerrahisi kliniğinde uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Bu işlemlerin yapılabilmesi için öncelikle beş yıllık diş hekimliği bölümünün bitirilmesi gerekir. Sonrasında ise Diş Hekimliği Uzmanlık sınavına girilip kazanılması ve beş yıl süren çene cerrahi bölümünden ihtisaslarını başarı ile tamamlamaları gerekmektedir.

Hizmet veren diş doktorlarımız gerekli tüm eğitim ve ihtisaslarını tamamlamış ve tedavi için gerekli diploma ve yeterliliktedirler. Deneyim ve eğitimleri ile sorunları en sağlıklı biçimde tamamlamaktadırlar. Çene ile ilgili tüm sorunları başarı ile çözümlemekte ve hastaların yaşamının daha kaliteli ve sağlıklı sürmesini sağlamaktadırlar.

Çene ağrılarından doğuştan damak yarıklarına kadar geniş bir alanı kapsayan bölümde, deneyimli diş doktorları ile tedaviler yapılmakta ve başarılı sonuçlara varılmaktadır. Hasta memnuniyeti sağlanmakta, sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenerek yaşamlarına katkıda bulunmaktadır. En sağlıklı koşullarda yapılan tıbbi işlemler ile sonuca varılması sağlanmaktadır.Hastalarımızın tedavi süreçleri hakkında detaylı bilgi için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

bursa çene cerrahisi -eondental

Bursa Çene Cerrahi Ücretleri

Sorunlarınız için öncelikle Bursa çene cerrahi kliniğimizden bir uzman randevusu almanız gerekmektedir. Sorunun en iyi şekilde tespiti ve teşhisi yapılmalıdır. Ardından konu hakkında uzman diş doktoru tarafından izlenecek yol belirlenmelidir. Gerekli olan operasyon veya tedaviler konusunda kararlar alınmalıdır.

Bütün bunların sonunca tedavi ve uygulanacak işlemlerin karşılığı olan ücret saptanabilmektedir. Yani telefon ile teşhis ve tedavi yöntemi belirlenemediği için tedavi ücreti belirlemek olanaksızdır. En sağlıklı bilgi muayene ve tetkikler sonrasında edinilebilir.

Benzer sorunların bile farklı bireylerde tedavisi farklılık gösterebilmektedir. Her bünye ve fiziksel yapı farklı olabilmektedir. Tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi için hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

0224 453 00 99